TZ č.1610 v prodeji

Můžete se stát našimi fanoušky na facebooku a sledovat tak aktuální informace. Klikněte ZDE
Od září 2012 máme svoji magnetku. Přijdtě si ji pořídit a vyzdobte si například ledničku. Více o magnetických místech ZDE
        Vítáme vás na webových stránkách

Klubu vojenské historie Doksy!

Naše webová stránka nepodporuje nacismus, ani žádnou politickou stranu či hnutí. V žádném případě neoslavujeme válku a ani si na ni nehrajeme! Naším cílem je seriozní muzejní činnost.

Klub vojenské historie Doksy u Kladna byl založen v roce 2005 jako občanské sdružení. Naše členy spojuje zájem o historii, čs. opevnění a vojenství.

Prioritou našeho klubu je provozování malého muzea v objektu čs. opevnění v Doksech.  Snažíme se bunkr vybavit do stavu roku 1938.

Svou činností se dále snažíme zachránit a uchovat památky vojensko-historického charakteru z období československé 1.republiky a 2.světové války. Zúčastňujeme se rekonstrukcí bitev z uvedeného období, pořádáme besedy a sportovně-výchovné akce pro žáky ZŠ. Spolupracujeme s podobnými kluby v ČR.

Naším mottem je: ,,Čím více se zajímáme o válku, tím více si vážíme míru!"